Vážení rodiče, hráči a všichni, kteří jste si objednali klubové oblečení a doplňky.

Bohužel Vám musíme oznámit, že dojde ke spoždění v dodání. Spoždění není zaviněno klubem, reklamní agenturou ani dodavatelem, ale na straně přepravců. Objednávka byla rozdělena do tří zásilek:

  • Česká pošta hokejové láhve doručuje již druhým týdnem (skladové zásoby lahví byly objednány již na začátku prosince – do dnešního dne nedodáno).
  • Teamové oblečení a doplňky – balíky nabraly spoždění již někde v Něměcku a do dnešního dne nepřekročili hranice ČR. Dodavatel oblečení odeslal totožnou objednávku znovu začátkem tohoto týdne (jako jistotu aby došla jedna nebo druhý, ale do této chvíle také nedorazila).
  • Hrnky – z desítek objednaných hrnků zůstalo pohromadě 5 kusů (i přes několik označení křehké – dopravce zničil).

Mějte tedy prosím trpělivost – do vánoc zbývá ještě víkend a je možné, že zásilky přijdou. Pokud ano, osobně všem dovezeme kamkoliv bude třeba klidně i na štědrý den.

V opačném případě dojde k dodání ihned co to bude možné a vše bude pohromadě :/ tzn.: mezi svátky nebo ihned po novém roce. O postupu, jak to vypadá, Vás budou informovat vedoucí ročníků (nemusíte jim volat nebo psát, oznámi to všem sami).

Jako omluvu za vzniklou situaci – ikdyž opakuji ne naší vinou, obdrží každý kdo vytvořil objednávku teamové triko zdarma na mé vlastní náklady. 

Díky, Kuba