TÝDEN HOKEJE – HC LVI 2009 – 20.09.2018

By 21.9.2018HC LVI

Dne 20.09.2018 se konala již po 4 akce Týden hokeje v hokejovém klubu HC LVI 2009. Během chvíle se vestibul Hokejového centra Pouzar zaplnil dětmi s rodiči a prarodiči, některé z nich přišli podpořit i sourozenci. Náboru se zúčastnilo a zapsalo se do projektu Pojď hrát hokej celkem 15 dětí.

Nábor nových mladých hokejistů začal již o něco dříve než bylo plánované 16:30. Kluci byli velmi natěšení a nedočkaví.

Po registraci si od rodičů děti převzali naši trenéři a odvedli je do tělocvičny, kde pro ně připravili hry a cvičení.

Po cvičení v tělocvičně, se rodiče dětí přesunuli do restaurace kde se od zástupce klubu, pana Václava Švece dozvěděli důležité informace o akci Týden hokeje, také promluvil o vzniku a filozofii klubu HC LVI 2009 z.s. a odpovídal na dotazy rodičů.

Po skončení prezentace se rodiče s dětmi přesunuli do šaten. Zde byly připraveny naše asistentky, které pomáhali dětem s oblékáním a také pokud bylo třeba, zapůjčili potřebnou výstroj.

První krůčky na ledě si všichni vyzkoušeli na části hřiště vyhrazené pro úplné začátečníky, kde byly připraveny hrazdičky a kužely. Za pomoci trenérů si pak mladí hokejisté mohli vyzkoušet různé překážkové dráhy, střelbu na brankáře, bruslení s pukem, přeskoky, slalom mezi překážkami a další hokejové dovednosti. Děti byly velmi šikovné, nadšené a užívaly si vše plnými doušky. Na závěr pro ně připravil ročník 2011 ukázku zápasu, někteří se mezi naše hokejisty zapojili a vyzkoušeli si jaké to je být v zápalu boje. Ti co nechtěli nebo se báli fandili co to šlo.

Celá akce proběhla naprosto skvěle, děti se výborně bavily, akce byla zakončena společnou fotografií.

FOTOGALERIE