TÝDEN HOKEJE – HC LVI 2009 – 25.01.2018

By 26.1.2018HC LVI

Dne 25.01.2018 se konala již po 3 akce Týden hokeje v hokejovém klubu HC LVI 2009. Během chvíle se vestibul Hokejového centra Pouzar zaplnil dětmi s rodiči a prarodiči, některé přišli podpořit i sourozenci. Náboru se zůčastnilo a zapsalo se do projektu Pojď hrát hokej 36 dětí, velkou radost máme i ze zájmu dívek hrát hokej, k náboru jich přišlo celkem 8.

Nábor nových mladých hokejistů a hokejistek začal už 16:30. Děti byly velmi natěšené a nedočkavé.

Po registraci si od rodičů děti převzali trenéři HC LVI 2009 a odvedli je do tělocvičny, kde pro ně připravili hry a cvičení. Rodiče se mezitím od zástupce klubu, pana Václava Švece dozvěděli důležité informace o akci Týden hokeje, také promluvil o vzniku a filozofii klubu HC LVI 2009 a odpovídal na dotazy rodičů.

Po skončení prezentace se rodiče s dětmi přesunuli do šaten. Tam byly připraveny naše asistentky, které pomáhali dětem s oblékáním a také pokud bylo potřeba, zapůjčili vše potřebné.

Hrdě, v reprezentačních dresech děti vyrazily k prvním krůčkům na ledě.

Na ledové ploše nejprve proběhala ukázka tréninku základny C (ročník 2010). První krůčky na ledě si všichni vyzkoušeli na části hřiště vyhrazené pro úplné začátečníky, kde byly připraveny hrazdičky a kužely. Za pomoci trenérů a našich mladých hokejistů (ročník 2008) si pak vyzkoušely různé překážkové dráhy, střelbu na brankáře, bruslení s pukem, přeskoky, slalom mezi překážkami a další hokejové dovednosti. Děti byly velmi šikovné, nadšené a užívaly si vše plnými doušky, nejvíce radosti bylo vždy při vstřelení prvního gólu.

Celá akce proběhla naprosto skvěle, děti se výborně bavily, akce byla zakončena společnou fotografií.

FOTOGALERIE